CENNÍK SLUŽEB

Cena 700 – 900 CZK/m2 bez DPH

Při ploše interiéru do 80m2 je jednotková cena 900 CZK a nad 80m2 je jednotková cena 700 CZK bez DPH. Platné od 1.ledna 2022

 

Zahrnuje:


  • Zdigitalizování dodaných podkladů pro návrh (V případě potřeby zaměření se jedná o samostatnou položku)
  • Vizualizace všech řešených místností 
  • Navrhované rozmístění zařizovacích předmětů v půdorysu (Upozornění: Úprava dispozice je předmětem samostatně nabízených služeb)
  • Seznam nábytkových solitérů a materiálů použitých v návrhu (linky na prodejce, dle aktuálního trhu)
  • Výkresy nábytků na míru (sloužících jako podklad pro truhláře na výrobu)
  • Výkresy vody a odpadů
  • Výkres osvětlení se specifikováním navrhovaných typů svítidel (zakótování pozice vývodů) (Upozornění: Nejde o výkres elektroinstalací, ani o zaznačení vypínačů a elektrických zásuvek) 
  • Výkres SDK podhledů a materiálového řešení povrchů v interiéru
  • Nezávazné nacenění nábytků na míru u našich truhlářů
  • Setkání s vybranými truhláři u nás v ateliéru – upřesnění detailů a materiálůCena za návrh se přímo odvíjí od m2 navrhované plochy řešených místností a od speciálního rozsahu potřebných prací na Vašem projektu.
Po odsouhlasení CP si domluvíme setkání u nás v ateliéru, na kterém si blíže projdeme Vaše představy o interiéru. Je dobré, když si na tuto schůzku připravíte několik obrázků interiérů, které vystihují Váš styl.
Před zahájením prací si přijedeme Váš prostor obhlédnout a zaměřit. V případě menších projektů/projektů mimo Jižní Moravu se tento krok obsahově spojuje s předchozím krokem ÚVODNÍ SETKÁNÍ. Pokud je Vaše budoucí bydlení teprve v procesu výstavby, jako podklad nám postačí produktová dokumentace.
Pokud plánujete rekonstruovat starší byt/dům, předtím, než se pustíme do návrhu, Vám rádi pomůžeme najít novou funkční dispozici. V případě zájmu Vám také vypracujeme podklady pro ohlášku či stavební povolení.
Ve sjednaném termínu Vám předáme první vizualizace Vašeho interiéru, spolu s půdorysem rozmístěných zařizovacích prvků a seznamem použitých prvků. Jedná se o jednu variantu, kterou postupně doladíme k Vaší naprosté spokojenosti.
Po předání prvních vizualizací následuje setkání, na kterém si projdeme celý návrh a Vaše připomínky k němu. V tomto kole korekcí můžete měnit celkový koncept, nábytky na míru, barevná a materiálová řešení. Následně dohodnuté změny zapracujeme do návrhu.
Po schválení vizuálu se pustíme do vypracování výkresové dokumentace k návrhu, která slouží jako podklad pro realizaci interiéru. Rozsah VD je blíže specifikován v CP.  Standardně zahrnuje výkresy nábytků na míru, SDK pohledů, materiálového řešení, povrchů, osvětlení, specifických detailů, případně výkresy nad rámec Návrhu dle potřeby.
Na závěrečném utkání Vám předáme zkompletovaný projekt Vašeho interiéru, projdeme si detaily ve VD, případně dodatečně upravíme vnitřní řešení nábytkových sestav. Výkresy standardně necháváme nezávazně nacenit našim truhlářem. Po předání projektu je v případě zájmu možnost dohodnout autorský dozor nad realizací Vašeho interiéru v naší režii.
Termíny předávání jednotlivých fází projektu závisí na aktuální vytíženosti našeho ateliéru, harmonogramu jednotlivých projektů a rozsahu prací. Úhrada zálohy 60% je podmínkou pro zarezervování termínu předávání prvních vizualizací a pro zahájení prací na projektu.
 
Potřebujete projekt mnohem dříve, než je naše aktuální lhůta dodání?
Využijte naší nabídky NÁVRH INTERIÉRU EXPRES se speciálním termínem dodání. Příplatek za službu EXPRES je ve výši 100% ceny projektu. Dodání kompletního projektu garantujeme v expresním čase 1-2 měsíce, v závislosti na rozsahu projektu. Navíc ke službě EXPRES získáte veškeré služby nad rámec základního balíčku ZDARMA. Do poznámky k poptávce uveďte název služby EXPRES.