DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Připravujeme…

JSME SMLUVNÍM PARTNEREM DEVELOPERŮ PRO REALIZACE INTERIÉRŮ NA MÍRU V PROJEKTECH:

NÁZEV PROJEKTU

DEVELOPER / SPOLEČNOST

POPIS

Moderní rezidence Nové Hlinky v oblíbené lokalitě vám nabízí byty o různých velikostech od 1+kk do 4+kk. Na své si přijdou mladí lidé, kteří hledají menší startovací byty, stejně jako větší rodiny s dětmi i starší generace, která hledá poklidnou lokalitu s výbornou občanskou vybaveností v okolí. Byty je možné na přání upravovat či dokonce spojovat, takže si můžete vytvořit váš domov skutečně na míru. Převážná většina bytů má dle umístění balkón, lodžii, soukromou předzahrádku či prostornou střešní terasu.
Slovákova 12 je svojí polohou i moderním stavebním pojetím určena těm z Vás, kteří touží po bydlení v Brně s veškerými službami, které může střed města nabídnout, na dosah ruky. Díky komplexnosti celého projektu jsou byty předurčeny zájemcům, kteří chtějí spojit klidné a pohodlné bydlení s vymoženostmi moderní doby. Bytový dům se nachází v nejžádanější lokalitě k bydlení, téměř v historickém centru jihomoravské metropole.
Nová obytná čtvrť se nachází v rozvojové ploše města Kuřimi, které leží 12 km severně od Brna, 11 km jihovýchodně od Tišnova a 17 km jihozápadně od Blanska. Území Kuřimi je součástí zájmového území města Brna, které tvoří jádro Brněnské sídelní aglomerace. Vlastní lokalita Záhoří je vymezena zalesněnými vrcholy Horky a Záruby.
Nachází se necelé 3 km jižně od centra, kde se potkává řeka Svratka s oblíbenou cyklostezkou. Projektu samotnému předcházely rozsáhlé úpravy okolí řeky Svratky, které daly vzniku mnoha zajímavým prvkům, jako jsou zelné ostrůvky, meandry, relaxační zóny či nová cyklostezka. Zmíněné úpravy zároveň chrání nové objekty před vylitím řeky ze svého koryta v případě povodní. Lokalita je mezi Brňany vyhlášena především sportovním vyžitím.
Dům se nachází v katastrálním území Staré Brno. Tato lokalita se vyznačuje nejenom výbornou dopravní dostupností a nadstandardní občanskou vybaveností, ale také jedinečným geniem loci. V těsné blízkosti je základní i mateřská škola, hokejová a krasobruslařská hala, množství obchůdků či cyklostezka u řeky Svratky.
Po velmi úspěšných dvou etapách nabídne Ponavia rezidence III dalších 72 nových bytů. V blízkosti centra Brna na ulici Střední pokračuje výstavba nového bydlení s podzemním parkováním a zelení ve vnitrobloku. V tomto bytovém domě naleznete jednopokojové až čtyřpokojové dispozice.
Projekt bytového domu v obci Rostěnice - Zvonovice, okres Vyškov. 30 km a 30 minut po D1 do Brna. Bydlení v bytech 2+kk a 3+kk. Venkovní parkovací stání a sklepní koje v ceně bytu. Podporujeme bydlení dotací na návrh a realizaci interiéru od společnosti Tridesign 170.000,- Kč včetně DPH pro jednotky do 70m2 podlahové plochy a 250.000,- Kč včetně DPH pro jednotky nad 70m2.
V přímém sousedství Galerie Vaňkovka a Paláce Trnitá vzniká nový developerský projekt, citlivě zrekonstruovaná a moderně rozšířená secesní nárožní budova, která je součástí budoucího bulváru rozšiřujícího se centra Brna. Díky zachování původní secesní budovy nabízíme atraktivní prostory s vysokými stropy, což v běžné výstavbě nedostanete. Vzdušnost a prostor jsou typické pro celý projekt.
Vítejte v 1. chytré vesnici v České republice. Jedenačtyřicet nových domů roste v malé vesnici Starovice pro ty, kteří touží jak po životě v přírodě, tak i s moderními technologiemi.
Projekt, v němž se snoubí moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Výsledkem je soubor nadstandardně zařízených apartmánů, jejichž majitelé budou moci využít recepce, vlastního wellness, vnitřního golfového trenažéru nebo dětského hřiště, aniž by se vzdali pohodlí vlastního domova.