DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Připravujeme…

Jsme hrdým partnerem developerů a dodávatelem interiérů na míru

NÁZEV PROJEKTU

DEVELOPER / SPOLEČNOST

POPIS

Nová obytná čtvrť se nachází v rozvojové ploše města Kuřimi, které leží 12 km severně od Brna, 11 km jihovýchodně od Tišnova a 17 km jihozápadně od Blanska. Území Kuřimi je součástí zájmového území města Brna, které tvoří jádro Brněnské sídelní aglomerace. Vlastní lokalita Záhoří je vymezena zalesněnými vrcholy Horky a Záruby.
Po velmi úspěšných dvou etapách nabídne Ponavia rezidence III dalších 72 nových bytů. V blízkosti centra Brna na ulici Střední pokračuje výstavba nového bydlení s podzemním parkováním a zelení ve vnitrobloku. V tomto bytovém domě naleznete jednopokojové až čtyřpokojové dispozice.
Vítejte v 1. chytré vesnici v České republice. Jedenačtyřicet nových domů roste v malé vesnici Starovice pro ty, kteří touží jak po životě v přírodě, tak i s moderními technologiemi.
V přímém sousedství Galerie Vaňkovka a Paláce Trnitá vzniká nový developerský projekt, citlivě zrekonstruovaná a moderně rozšířená secesní nárožní budova, která je součástí budoucího bulváru rozšiřujícího se centra Brna. Díky zachování původní secesní budovy nabízíme atraktivní prostory s vysokými stropy, což v běžné výstavbě nedostanete. Vzdušnost a prostor jsou typické pro celý projekt.
Projekt, v němž se snoubí moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Výsledkem je soubor nadstandardně zařízených apartmánů, jejichž majitelé budou moci využít recepce, vlastního wellness, vnitřního golfového trenažéru nebo dětského hřiště, aniž by se vzdali pohodlí vlastního domova.
error: OBSAH JE AUTORSKY CHRÁNĚN !!! požádejte společnost TRIDESIGN S.R.O o přístup k obsahu