Luxusní Apartmány Vrchlabí

About This Project

Pro našeho partnera, společnost  All Inclusive Development a.s. jsme navrhli a realizovali interiéry krásných nových apartmánů ve Vrchlabí.

APARTMÁNY VRCHLABÍ : https://www.vrchlabi-apartmany.cz/

Apartmány si nachází na skvělém místě – v zimě si zalyžujete v nejlepších českých ski areálech, jakou jsou Herlíkovice či Špindl a v létě si můžete užívat procházek a cyklovýletů v krásném horském prostředí Krkonoš. A až se vrátíte unavení z procházky, můžete si odpočinout v soukromém wellness nebo na terase.

Vrchlabí nabízí díky své strategické poloze v samém srdci Krkonoš ideální výchozí bod pro letní i zimní dovolenou. Hned vedle polyfunkčního domu, který leží při hlavním tahu do Špindlerova Mlýna, se nachází ski areál Vrchlabí Kněžický vrch – Kebrlák, zatímco středisko Herlíkovice-Bubákov leží o kilometr dál. Vydat se můžete také do nedaleké Rokytnice, Pece pod Sněžkou či Harrachova, které se vyznačují jedinečnými terény a sjezdovkami. Tato moderní horská střediska ale nabízejí kvalitní služby a pestrou nabídku vyžití také v letní sezóně. Svou odvahu můžete otestovat při některé z adrenalinových aktivit nebo poznávat krkonošskou přírodu při pěších toulkách či ze sedla kola.

Category
Interiér, Luxusní
Tags
Design, Interior